Винна пробка – декор і не тільки!
Винна пробка – декор і не тільки!
Використавши винну пробку та звичайну вирізку з журналу чи шматка шпалер відповідної тематики, можна створити цілу картину, яка може прикрашати Вашу вітальню, винний погріб або, навіть, ресторан!
На сьогоднішній день натуральна коркова пробка набирає оборотів своєї популярності. У той час, коли багато виноробень віддають перевагу винтовим пробкам, які використовують для молодих вин заради уникнення коркових хвороб, дерев'яна винна пробка стає одним з найкреативнішим елементом не тільки декору, дизайну але й корисною дрібничкою у побуті. Ідей, як можна використати корок безліч: від звичайних брелоків для ключів до цілих витворів мистецтва!Передивившись сотні варіантів використання винних пробок, ми не змогли не поділитися з Вами оригінальними та мальовничими ідеями!
Дуже креативно та незвичайно будуть виглядати горщики для квітів та рослин, прикрашені винними корками! А покривши їх спеціальним лаком, такі горщики можна використовувати для клумб та ставити у Вашому подвір'ї.
Для творців мистецтва винний корок оригінально замінює пензлі або олівці. Схоже, такий вид мистецтва зовсім скоро стане новим витком в історії культури та зображувального мистецтва.
Ваші гості неодмінно помітять подібні рамки для дзеркал! Адже такий шедевр є оригінальним та неповторним, оскільки Ви не знайдете такого в жодній крамниці!
Прекрасним декором та, одночасно, масажем для ніг стануть такі незвичні та креативні килимки із корків.
Вироби із корків стають не тільки модним та оригінальним елементом дизайну оселі, але й прикрасою вулиць та парків міста! Цю ідею можна використати і для дачної ділянки.
Наче дрібничка, а настільки оригінальна! Брелок для ключів із винного корку не залишиться непомітним Вашими знайомими! Цю ідею можна використовувати і для біжутерії.
Не поспішайте викидати старий, але такий улюблений стілець! Допомогою Вам стане винний корок, завдяки якому можна врятувати безліч меблів, які дуже дорогі серцю та пам'яті.
Для творців мистецтва винний корок оригінально замінює пензлі або олівці. Схоже, такий вид мистецтва зовсім скоро стане новим витком в історії культури та зображувального мистецтва.
Іще декілька креативних ідей для Вашої оселі!
Made on
Tilda