Партнери
Умови відбору контрагентів для співпраці
Нашими основними принципами відбору являються прозорість, законність, свобода волевиявлення, взаємовигідне співробітництво. Вибір потенційного постачальника залежить від результатів комплексної оцінки як самого контрагента, так і запропонованої ним комерційної пропозиції. Суттєвими вимогами являється наявність стійкого споживчого інтересу щодо пропонованого товару, найбільш низька ціна, яка забезпечує конкурентність та стабільний споживчий попит.

Не менш важливим критерієм відбору для нас являється також висока якість та безпечність пропонованого товару, відповідність усім стандартам та вимогам, встановленим законом України. Суттєвим для нас є належний зовнішній вигляд товару та його упаковки, надання повної інформації про характеристики та особливості товару для споживача. Ми вимагаємо стабільність, оперативність та безперебійність поставок товару із підтриманням необхідного об'єму, якісну упаковку та маркування, оформлення згідно усіх вимог законодавства України, сертифікати відповідності та якості товару; наявність ліцензій та інших документів на здійснювані види діяльності.

Особливу увагу звертаємо на наявність документів, підтверджуючих правовий статус постачальника, відсутність процедур банкрутства, ліквідації, призупинення діяльності по відношенню до постачальника
    ВІДГУКИ, ПИТАННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
    badyorui@gmail.com
    Made on
    Tilda