ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Наша концепція
Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками, якість продукції яких гарантована виробниками.

Ми орієнтуємося на різні запити споживача, тому наш асортимент включає в себе різні групи та категорії товарів по чесним цінам.

Ми завжди відкриті до ваших побажань та коментарів, адже саме Ваша думка формує нашу концепцію – максимальне задоволення Ваших запитів та потреб.

Компактність та розташування наших маркетів – один із важливих компонентів нашої концепції, адже це зручність процесу вибору та швидкість обслуговування.

Акції та знижки
На жаль, знаходячи в магазинах акційні пропозиції, багато покупців помиляються, що йде розпродаж зіпсованого товару. Але це зовсім не так. Наша мережа дорожить своїм іміджем і не дозволяє собі в такій спосіб «підмочити» репутацію. Тому однією з головних цілей подібних заходів є чесна пропозиція та вигідна ціна від самого постачальника, на якому ми не намагаємося «заробити», а чесно поділитися знижкою з Вами.

Завдяки розділу «Акції та знижки» Ви можете легко і зручно відстежити акційні пропозиції наших магазинів. Ми відзначаємо такі пропозиції жовтими цінниками, щоб Ви легко могли знайти їх на полицях.

Примітка: зображений на картинках товар може відрізнятися від того, який є в наявності в супермаркетах. Пам'ятайте, що торговельні мережі завжди залишають за собою право забезпечувати наявність акційного товару не в усіх своїх магазинах.
Разом вигідніше
У вас сімейна подія чи корпоративне свято? Наша мережа пропонує Вам вигідні пропозиції : скористайтеся можливістю придбати два або декілька найменувань товарів за оптовою ціною, суттєво заощадивши від кількості.

Мінімальна кількість товарів, які Ви можете придбати за спеціальною ціною, вказана на відповідних цінниках.

(Подробиці дивіться у розділі «Акції» або запитуйте у працівників торгового залу).

ВІДГУКИ, ПИТАННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
badyorui@gmail.com
Made on
Tilda